Sosyal Mesafeli Evden Eve Taşımacılık, Ev Taşımak Yasak mı?

Sosyal Mesafeli Evden Eve Taşımacılık, Ev Taşımak Yasak mı?

Dünyanın maruz kaldığı yeni yaşam tarzını biz kendi hayatımızda ve işimizde uyguluyoruz ve sosyal mesafeli evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Personellerimizin tümü maske ile çalışıyorlar ve hijyen, mesafe kurallarına dikkat ediyorlar. Taşıdığımız eşyalarınızı tamamen ambalajlama yapıyoruz ve streç film ile dış ortamdan izole ediyoruz.

Gaziantep evden eve taşımacılık araçlarımız her taşımacılık faaliyetinden sonra dezenfekte edilmektedir. Personellerimiz çalışırken eldiven kullanmaktadır. Taşınırken Çalışanlarımızın elleri sizin eşyalarınıza temas etmekmektedir.
Bu hem sizin için gerekli hemde çalışanlarımızın sağlığı için gerekli bir önlemdir. 

Yusuf evden eve nakliyat sahibi ve tüm çalışanları Sağlık bakanlığının önerdiği tüm aşıları yaptırmıştır. Personellerimizin sağlığı ve hizmet verdiğimiz evden eve taşımacılık müşterilerimizin sağlığı için aşılarımız tamamlanmıştır.

 

Eşyalar Nasıl ambalajlanır?

Evinizde özenle sökülen ve ambalaj yapılan eşyalarınız hazır edildiğinde asansörlü taşımacılık aracımız vasıtasıyla taşıma aracımıza aktarılır. Taşıma aracımıza personellerimiz tarafından özenle, sağlam bir şekilde yerleştirilir ve eşya sabitlenir.
Tüm eşyalarınız taşıma aracımıza yerleştirildikten sonra yeni evinize gider. Yeni evinize ulaşan araçlarımız uygun aktarma konumuna gelerek asansör kurulumu gerçekleştirilir.

 

 

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Asansörlü taşımacılık aracımız en uygun ortama kurulduktan sonra kontrolleri yapılır ve hazırsa araçtan eve eşyaları aktarmaya başlar.
Asansörlü evden eve taşımacılık aracına sorun olmasın diye az eşya yüklenir ve aktarılır. Asansörlü taşımacılık aracımız seri çalışan yeni model bir araçtır.

 

 

Eşya Kurulumu Yapıyor musunuz?

Eve aktarılan tüm eşyalar personellerimiz tarafından ambalajları açılır ve sizin gösterdiğiniz yere yerleştirilir. 
Mobilyalarınız montaj yapılır ve sizin gösterdiğiniz konuma kurulur. Elektrikli ev eşyalarınız uygun konuma yerleştirilir ve kurulumu yapılır.

Ev Taşımak Yasak mı?

Ev taşımak sokağa çıkma kısıtlaması olmadığı zamanlarda yasak değil dir. Korana Virüs tedbirleri kapmasında sokağa çıkma kısıtlaması yapılan günlerde ev taşımak izne tabidir. Bu ev taşıma izni E-devlet üzerinden yapılan başvuru ile alınmaktadır. Mart 2023 itibari ile Korona virüs tedbirleri azaltılmıştır ve herhangi bir yasak şehir içi veya şehirlerarası için bulunmamaktadır.

KURUMSAL

YUSUF EVDEN EVE NAKLİYAT, 2005 yılında kurulmuş köklü bir Gaziantep Evden Eve Taşımacılık firmasıdır. Aynı zamanda Türkiye'nin 81 iline sizler için kaliteli Nakliyat servisi hizmeti sunmaktadır. Yusuf Evden Eve Nakliyat, en iyi taşımacılık deneyimi için kendi personellerini, araçlarını, ekipmanlarını geliştirmiştir. Aynı zamanda gerçekleştirdiği sigortalı evden eve nakliyat ile de müşterilerinin eşyalarını güvence altına alan ilk firmalardan olmuştur. Yusuf evden eve taşımacılık Gaziantep de şehir içi evden eve taşımacılık, asansörlü evden eve taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı, depolama, inşaat taşımacılığı eve 81 ile şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetleri yapmaktadır.
Gaziantep'de hizmetimizin kalitesine göre evden eve nakliyat fiyatları en ucuz olan firmayız. Antep nakliye firmaları ile olan rekabetimiz hizmetin kalitesini yükseltmeye yöneliktir. Gaziantep ev taşıma işlerimizde kullandığımız araçlarımız bakımlı, yüksek model ve eğitimli personeller ile nakliyat hizmeti vermektedir.
Gaziantep evden eve taşımacılık ücretleri miz en kaliteli hizmetin en uygun fiyata verilmesi misyonu ile oluşturulmaktadır. Evden eve taşımacılık fiyatlarımız yaptığımız işlerin kalitesini gördüğünüz de hak edilen rakam olduğunu sizde teyid edeceksiniz.
Gaziantep Evden Eve TAŞIMACILIK telefon numaraları aramanızı hemen yapıp evden eve taşımacılık emrinizi hemen verebilirsiniz.
Bilgilendirme amaçlı yazımızda Evden eve nakliyat Platformu Ne Yapar, Evden eve nakliyat buluşma platformu ve Evden eve nakliyat için fiyat al konularında detaylı ve önemli bilgiler edinebilirsiniz. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık fiyatları hizmetler sayfamızda fiyat ve detaylı taşıma bilgisi olarak yer almaktadır. Ucuz evden eve taşımacılık kaliteli, güvenilir olan sizi üzmeyecek insanların işin hakkını vererek yaptığı hizmettir. Asansör Kiralama Hizmetimiz 24 kata kadar Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tamamına hizmet vermektedir. Gaziantep evden eve taşımacılık yorumları okumak istiyorsanız hakkımızda sayfamızda işletmemiz hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz.
Gaziantep ev taşıma fiyatları kampanyamız devam etmektedir. Gaziantep taşıma şirketleri arasında en rekabet edebilir ev taşıma şirketiyiz. Ev taşıma fiyatlarımız Ekonomik hizmetimiz garantilidir.
Gaziantep Şahinbey Evden Eve TAŞIMACILIK firmasıyız, işyerimiz Şahinbey bölgesinin tam ortasında bir konumda dır.

BİZE ULAŞIN

  • Binevler mah. Üniversite Bulv. No:138A Şahinbey/Gaziantep
  • 0507 402 22 90 - 0533 141 00 15
  • info@gaziantepyusufnakliyat.com