Memur Ev Taşıma Parası, Görev Harcırahı, Harcırah Hesaplama

Memur Ev Taşıma Parası, Görev Harcırahı, Harcırah Hesaplama

Şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti alacak bir Devlet memuru Evden eve taşınma için nakliyat firmasına ödediği ücreti harcırah olarak alabiliyor. Aynı zamanda kendi ulaşımları için harcadıkları ücretleri de çalıştıkları kurumlardan harcırah olarak almaktadırlar.

Yasa ile belirlenen kurumlarda çalışan bir memur veya hizmetlinin Yurt içinde sürekli bir göreve atanmasıyla eski görev yerinden yeni görev yerine gitmeleri için kendisinin ve ailesinin eşyalarının nakliyesi için şehirlerarası evden eve taşımacılık firmasına ödediği ücreti Sürekli Görev Yolluğu olarak almaktadır. Bu sürekli görev harcırahı ilk defa atananlar hariçtir. İlk defa atananlara ödenmez.

Şehirler Arası Taşınma Yolluğu Ne kadardır? Harcırah Hesaplama Nasıl Yapılır?

Sürekli görev harcırahı Yurt içinde görev yeri değiştiren memur ve hizmetli için Gündeliğinin yirmi katı, yolluğa hak sahibi aile bireylerinin her biri için yurt içi gündeliğinin on katı, Her kilometre başına yalnız kendisi için yurt içi gündeliğinin yüzde 5 i olarak hesaplanır. Memurun kendisi ve Aile bireyleri için ulaşım bilet ücretleride ödenmektedir. Memurun günlük yevmiyesi hesaplanırken memurun atandığı derece esas alınır.

Gündelik Memur yevmiyesi bir kişinin günlük yeme, içme ve konaklaması için yapılacak masraf olarak belirlenmektedir. 


Bizden Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık  Hizmeti Alan Müşteri Yorumları:


Bekir Sami ŞENÖZ "Gaziantep'ten Konya'ya taşınırken eşyamızı özenle ambalajlayıp taşıyan, hizmetlerinden çok memnun kaldığımız  Yusuf Evden Eve Nakliyat  ve Yetkilisi Ergün Bey'e çok teşekkür ediyoruz. Ve eşyamızın nakli sırasındaki özverili, titiz çalışmalarından ötürü de Ömer Bey ve ekibine canı gönülden teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyoruz. Gaziantep evden eve taşımacılık da her zaman Yusuf Evden Eve Nakliyat bence."

Ayda Halimova "Gaziantep'den İstanbul'a evimi taşırken google araştırma ile internet den buldum. Gaziantep evden eve taşımacılık telefon numaralarını aradım, gelip eşyama baktılar, gerçekten dedikleri gibi tertemiz taşıdılar. Ergün bey ve ekibine teşekkür ederim, iyi calismalar dileriz, sizlere de tavsiye ederim."

KURUMSAL

YUSUF EVDEN EVE NAKLİYAT, 2005 yılında kurulmuş köklü bir Gaziantep Evden Eve Taşımacılık firmasıdır. Aynı zamanda Türkiye'nin 81 iline sizler için kaliteli Nakliyat servisi hizmeti sunmaktadır. Yusuf Evden Eve Nakliyat, en iyi taşımacılık deneyimi için kendi personellerini, araçlarını, ekipmanlarını geliştirmiştir. Aynı zamanda gerçekleştirdiği sigortalı evden eve nakliyat ile de müşterilerinin eşyalarını güvence altına alan ilk firmalardan olmuştur. Yusuf evden eve taşımacılık Gaziantep de şehir içi evden eve taşımacılık, asansörlü evden eve taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı, depolama, inşaat taşımacılığı eve 81 ile şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetleri yapmaktadır.
Gaziantep'de hizmetimizin kalitesine göre evden eve nakliyat fiyatları en ucuz olan firmayız. Antep nakliye firmaları ile olan rekabetimiz hizmetin kalitesini yükseltmeye yöneliktir. Gaziantep ev taşıma işlerimizde kullandığımız araçlarımız bakımlı, yüksek model ve eğitimli personeller ile nakliyat hizmeti vermektedir.
Gaziantep evden eve taşımacılık ücretleri miz en kaliteli hizmetin en uygun fiyata verilmesi misyonu ile oluşturulmaktadır. Evden eve taşımacılık fiyatlarımız yaptığımız işlerin kalitesini gördüğünüz de hak edilen rakam olduğunu sizde teyid edeceksiniz.
Gaziantep Evden Eve TAŞIMACILIK telefon numaraları aramanızı hemen yapıp evden eve taşımacılık emrinizi hemen verebilirsiniz.
Bilgilendirme amaçlı yazımızda Evden eve nakliyat Platformu Ne Yapar, Evden eve nakliyat buluşma platformu ve Evden eve nakliyat için fiyat al konularında detaylı ve önemli bilgiler edinebilirsiniz. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık fiyatları hizmetler sayfamızda fiyat ve detaylı taşıma bilgisi olarak yer almaktadır. Ucuz evden eve taşımacılık kaliteli, güvenilir olan sizi üzmeyecek insanların işin hakkını vererek yaptığı hizmettir. Asansör Kiralama Hizmetimiz 24 kata kadar Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tamamına hizmet vermektedir. Gaziantep evden eve taşımacılık yorumları okumak istiyorsanız hakkımızda sayfamızda işletmemiz hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz.
Gaziantep ev taşıma fiyatları kampanyamız devam etmektedir. Gaziantep taşıma şirketleri arasında en rekabet edebilir ev taşıma şirketiyiz. Ev taşıma fiyatlarımız Ekonomik hizmetimiz garantilidir.
Gaziantep Şahinbey Evden Eve TAŞIMACILIK firmasıyız, işyerimiz Şahinbey bölgesinin tam ortasında bir konumda dır.

BİZE ULAŞIN

  • Binevler mah. Üniversite Bulv. No:138A Şahinbey/Gaziantep
  • 0507 402 22 90 - 0533 141 00 15
  • info@gaziantepyusufnakliyat.com