Evden Eve Nakliyat Platformu, Evden Eve Nakliyat Defteri ve Ev Taşımacılık Talepleri

Evden Eve Nakliyat Platformu, Evden Eve Nakliyat Defteri ve Ev Taşımacılık Talepleri

Evden eve nakliyat Platformu Ne Yapar?

Evden eve nakliyat işi yapan firmaları bir araya toplar ve ev taşıtacakların tüm firmalardan teklif almasını sağlar. Evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar bu platforma kaydolur. Evden eve nakliyat portalına giren ev sahibi ev taşıtma ilanını formu doldurarak kaydeder. Bu ilan bilgisi bulunduğu şehirde yer alan kayıtlı firmalara bildiri olarak gider. Firmalar portala girerek bu ev taşıtma ilanına fiyat verirler. Aldığı tüm Gaziantep evden eve taşımacılık tekliflerini değerlendiren ev sahibi bir firma seçimi yapar ve platforma bunu bildirir.
Platform işi aldığını evden eve nakliyat firmasına bildirir ve bu bildiri karşılığında yaklaşık %10 gibi nakliyat firmasından komisyon alır.

Evden eve nakliyat buluşma platformu Nedir?

Evden eve taşımacılık platformu nakliyat firmalarının kayıt olduğu ve yük ve boş araç ilanları bıraktığı bir sistemdir. Bu sistemde firmalar boş araç ve yük ilanlarını deftere yazarlar ve iletişim bilgilerini bırakırlar.
Bu defteri izleyen diğer nakliyat firmaları ilgilendikleri firma ile iletişime geçerler.  Nakliyatçıların buluşma noktası Evden eve nakliyat defteri ile bilgi yazarak iletişim kurulabilir.

Evden eve nakliyat platformu ile hizmet alınabilir mi?

Evden eve nakliyat platformu ile taşıma firmalarından hizmet alınabilir. Yalnız güvenlik konusunda irtibat kurduğunuz firmalar hakkında detaylı bilgi edinmelisiniz! Gaziantep evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen ev sahipleri platformdan değilde direk bizden daha ucuza nakliyat fiyatı alabilir.

Evden eve nakliyat platformu ne kadar güvenlidir?

Evden eve nakliyat platformu pek de güvenli bir sistem değildir. Bu portallar aracılığı ile hizmet alıp mağdur olmuş ev sahipleri haberleri duyuyoruz. Evden eve nakliyat platformunda kayıtlı firmaların hepsi gerçek olmayabilir. 
Size tavsiyemiz ismini öğrendiğiniz firmayı araştırınız. Firmanın websitesine bakınız, Google harita işletme kaydına bakınız. Firmanın referanslarını okuyunuz. Firmadan maliye ve oda kaydı isteyiniz.

 


Evden eve nakliyat için fiyat al!

Evden eve nakliyat fiyatı almak için bizim ile iletişim kurabilirsiniz. Telefon numaramızı arayabilir veya aynı hat ile whatsup dan yazabilirsiniz. Firmamızın sık sık yaptığı indirim kampanyalarından sizide faydalandırabiliriz. En ucuz evden eve nakliyat fiyatı için hizmetin detaylarını gözden geçirmeniz gerekir. Bunun içinde firmamızın websitesi bizim kendimizi anlattığımız, kalitemizi ispatladığımız, referanslarımızı paylaştığımız bir platformdur.

Hemen Evden eve nakliyat fiyatı almak için 0507 402 22 90 numaramızı arayınız.


Evden Eve Platformu

Evden eve platformu nakliyat firmalarının listelendiği portal tarzı web siteleridir. Evden eve Hizmet veren ile hizmet alanı buluşturan web siteleridir. Yaptıkları bu hizmetden dolayı genelde nakliyat firmalarından ücret veya komisyon alırlar. Ev taşıtan müşteriden ücret alan evden eve platformu vardır. Ev taşıtmak için en güvenli mecra arama motorlarında yapılan arama sonucunda çıkan reklam olmayan firma siteleridir. Bu listede yer alan firmalar tecrübeli ve müşteri beğenisine sahip oldukları için ilk sıralamalarda yer alırlar.

evden eve nakliyat platformu

Evden Eve Nakliyat Platformu Armut

Evden eve nakliyat platformları arasında en çok kullanılan site Armut olduğunu görüyoruz. Armut Eşya Taşıma için üye olan nakliyat firmalarının sizin ev taşıma talebinize cevablarının aldındığı bir platform dur.

Armut.com nakliye hizmetinde sizin evinizin bilgileri alınıyor ve üye olan firmalara iletiliyor. Firmalar bu talebinize teklif veriyorlar ve siz arasından seçim yapıyorsunuz.
Bu tarz nakliyat platformlarında dikkat etmeniz gereken husus firmanın gerçek te olup olmadığıdır. Firma ismini alıp firmayı mutlaka araştırınız.
Aslında en doğru seçim Gaziantep evden eve taşımacılık araması yapıp birinci sayfa ve ikinci sayfa da yer alan firmalar ile çalışmanız dır.
 

Evden Eve Nakliyat Defteri

Evden eve nakliyat defteri kullanım amacı nakliyat firmaları arasında irtibat kurmaktır. Nakliyat firması olarak deftere boş araç ilanı bırakabilirsiniz.
Elinde yükü olan evden eve nakliyat firması iseniz deftere yük ilanı bırakabilirsiniz. Sizin gibi evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar bu ilanlarınıza defter üzerinden cevab verirler.
Nakliyat Defterine Firma isminizi, İletişim için telefon numaranızı ve mesajınızı girmeniz gerekmektedir.
Platformda yer alan Evden eve nakliyat defteri nakliyat firmalarının iletişimi için yapılmıştır.


Ev Taşımacılık Talepleri

Sebiha Mahmut "Merhaba karataş'dan Degirmiçem'e 3 + 1 ev 2. Kattan 3. Kata ne fiyata taşınır acaba?"

Saadet Bozkurt "Ev taşınma fiyatı vermenizi rica ediyorum. Ev normal yatak odası, oturma odası, 2 çekyat, dolap, makina, 2 kattan 3 üncü kata taşınacak, taşınacak yeni ev evle arası 1 buçuk kilometre kadar."

Bahar Tunç "Merhaba, Gaziantep Şahinbey Binevler 2. Kat 3+1 daireden Hatay defne orhanlı mahallesi 3.Kat daireye taşıma fiyatınız nedir?"

Fatih Kocabaş "Gaziantep’ten İzmir’e 3+1 evi ne kadara götürüyorsunuz"

Ahmet Hyt "Şehirden şehire taşıma yapıyormusunuz? Evet efendim yapıyoruz. Yapıyorsanız ne kadar acaba? Gaziantep den Mersin'e. 1 buzdolabı,20 kutu tahmini 6 9 kg arası,2 yemek masası,12 sandalye,1 ranza,2 yatak"

Ayşe Ünlü "Hayırlı günler tek taraflı asansörlü fiyat nedir acaba?"

Dilek Erdem "2+1 ev, 1. Kattan 1. Kata taşınacak ev taşıma fiyatı ne kadar"

Hüseyin Dlk "Selamün aleyküm gaziantepten Antalya döşemealtı karaveliler köyüne 3 artı 1 ev taşınacak antepten 3. Kattan alınacak antalyada mustakil köy evine indirilecek Antalya da eşyalar kurulmayacak fiyat alabilir miyim?"

Taner Tulum "Merhaba, Fiyat bilgisi alacaktım. 1 eylül Gaziantep'ten Niğde'ye Taşınacağız. 1. Kattan alınıp zemin kata taşınacak Eşyalarımız hepsi paketli halde ( Ev eşyalar 2 baza, 1 oturma grubu, 1 yemek masası ve sandalyeleri,  buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, 23 koli, 1 adet ikili kanepe 5 hali,1 kitaplık.) / Efendim Evden eve taşımacılık fiyatımız 4000 TL olur. 23.08.2021

Elif İmir "Merhabalar, biz ev taşıyacağız da Gaziantep'ten Pazarcık'a ne kadara taşırsınız acaba?/ Merhaba Efendim eşya durumunu görüşelim en uygun fiyatta size yardımcı olalım." 22.08.2021

Ebubekir Uyanık "İyi günler ev taşıma için fiyat alabilir miyim? 2+1 ev, Onat Kutlar'dan Beykent'e taşınacak. Tarih 3 veya 4 temmuz da. / Merhaba Efendim Eşya durumunu görüşürsek size uygun bir evden eve taşımacılık fiyatı verebiliriz." 20.08.2021

Burhan Karakula " 2+1 ev ortalama taşıma fiyatı nedir? bir de paketleme işlemlerini siz mi yapıyorsunuz? / Merhaba 2+1 ortalama ev taşıma fiyatı 1300 TL dir. Mutfak eşyalarını bardak, tabak, çanak vs. siz topluyorsunuz, diğer eşyaları biz topluyoruz."

Mirac Furkan Bora "Yeriniz Nerede dir? Beykent den Cinderesine ev taşıtacağız, detaylı görüşelim. / Merhaba Efendim 23 Nisan mahallesinde ki ofisimize bekliyoruz, detayları görüşebiliriz."

Cafer Güneş "Güvenevler den giriş kattan alınıp Osmaniye de 3. kata taşınacak ev 2+1 fiyat nedir acaba pazartesi günü? / Merhaba Efendim Eşya durumunu detaylı görüşelim size en uygun fiyatta yardımcı olabiliriz."

Ömer Faruk "75 yıl mahallesi muhtarlığına yakın adresimizden perilikaya Barak orta okulun 2 sokak uzerine 1 inci kattan 1 inci kata ne kadar bir ücret alırsınız? / Merhaba Efendim taşınacak evin eşya durumunu görüşelim size uygun evden eve taşımacılık fiyatı verelim."

Birsen Yıldız "Merhaba, İstanbul Bahçelievler den Gaziantep'e taşınacağız. Evimiz 2+1 eşyalıdır, Beyaz eşyamız var, bir yatak odası, 3 lü oturma grubu, küçük bir yatak, çekyatımız var. Halımız yoktur. Eşyalarımızın paketlemesini siz yapacaksınız.  Fiyat bilgisi rica ediyorum./ Merhaba Efendim telefonda görüşülüp fiyat bilgisi verilmiştir."

Aslı Koç "1+1 evimizin eşyaları Koltuk takımı, 3 parça beyaz eşya ve ufak tefek kolidir. Evimiz giriş katta dır. Beştepe mahallesinden Nizip ilçesine taşınıyoruz. Evden eve taşımacılık fiyatı talep ediyorum./Efendim taşımacılık fiyatımız 1200 TL olur."
 

KURUMSAL

YUSUF EVDEN EVE NAKLİYAT, 2005 yılında kurulmuş köklü bir Gaziantep Evden Eve Taşımacılık firmasıdır. Aynı zamanda Türkiye'nin 81 iline sizler için kaliteli Nakliyat servisi hizmeti sunmaktadır. Yusuf Evden Eve Nakliyat, en iyi taşımacılık deneyimi için kendi personellerini, araçlarını, ekipmanlarını geliştirmiştir. Aynı zamanda gerçekleştirdiği sigortalı evden eve nakliyat ile de müşterilerinin eşyalarını güvence altına alan ilk firmalardan olmuştur. Yusuf evden eve taşımacılık Gaziantep de şehir içi evden eve taşımacılık, asansörlü evden eve taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı, depolama, inşaat taşımacılığı eve 81 ile şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetleri yapmaktadır.
Gaziantep'de hizmetimizin kalitesine göre evden eve nakliyat fiyatları en ucuz olan firmayız. Antep nakliye firmaları ile olan rekabetimiz hizmetin kalitesini yükseltmeye yöneliktir. Gaziantep ev taşıma işlerimizde kullandığımız araçlarımız bakımlı, yüksek model ve eğitimli personeller ile nakliyat hizmeti vermektedir.
Gaziantep evden eve taşımacılık ücretleri miz en kaliteli hizmetin en uygun fiyata verilmesi misyonu ile oluşturulmaktadır. Evden eve taşımacılık fiyatlarımız yaptığımız işlerin kalitesini gördüğünüz de hak edilen rakam olduğunu sizde teyid edeceksiniz.
Gaziantep Evden Eve TAŞIMACILIK telefon numaraları aramanızı hemen yapıp evden eve taşımacılık emrinizi hemen verebilirsiniz.
Bilgilendirme amaçlı yazımızda Evden eve nakliyat Platformu Ne Yapar, Evden eve nakliyat buluşma platformu ve Evden eve nakliyat için fiyat al konularında detaylı ve önemli bilgiler edinebilirsiniz. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık fiyatları hizmetler sayfamızda fiyat ve detaylı taşıma bilgisi olarak yer almaktadır. Ucuz evden eve taşımacılık kaliteli, güvenilir olan sizi üzmeyecek insanların işin hakkını vererek yaptığı hizmettir. Asansör Kiralama Hizmetimiz 24 kata kadar Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tamamına hizmet vermektedir. Gaziantep evden eve taşımacılık yorumları okumak istiyorsanız hakkımızda sayfamızda işletmemiz hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz.
Gaziantep ev taşıma fiyatları kampanyamız devam etmektedir. Gaziantep taşıma şirketleri arasında en rekabet edebilir ev taşıma şirketiyiz. Ev taşıma fiyatlarımız Ekonomik hizmetimiz garantilidir.
Gaziantep Şahinbey Evden Eve TAŞIMACILIK firmasıyız, işyerimiz Şahinbey bölgesinin tam ortasında bir konumda dır.

BİZE ULAŞIN

  • Binevler mah. Üniversite Bulv. No:138A Şahinbey/Gaziantep
  • 0507 402 22 90 - 0533 141 00 15
  • info@gaziantepyusufnakliyat.com